Kategooriad:


TOOTMISHOONE ERALDI KINNISTUL VIIRATSIS, VILJANDI MK.


Pakkuda hoonestatud tootmismaa kinnistu Viiratsi alevikus, Sõpruse tn 32. Kinnistul on valgest tellisest kivihoone, mille ehitusalunepid on 117 m2. Hoone on jäänud lõpuni valmis ehitamata, hetkel siis katusega karbi kujul. Katus vajab tänaseks juba kindlasti korrastamist-ülevaatamist. Hoone on ees estakaad, et mugav kasutada laona, väiketootmiseks. Hea juurdepääs avalikult teelt, 150-200 kruusateed, muidu asfaltteed. Kohe vahetusläheduses asub Mäeltküla tööstuspark koos uute trasside ja teedega. Täna maksavad garaažiboksid Viljandis ****-**** eurot, seega väga mõistlik pakkumine! Turuhind puudub, sest midagi analoogset hetkel müügis pole, eeldatav turuhind 24000-28000, Meie hind 21000.-Eurot!
JUST MAKSTUD ELEKTRILIITUMINE!

Võimalik tasuda osamaksetega, minimaalseim sissemaks 30% (s.o. 6300.-eurot).

TEGU ERALDI KINNISTUGA, MITTE MINGI HOONESTUSÕIGUSEGA VMS, MILLEL ON MINGI AASTATASU, VÕI KINDEL TÄHTAEG HOONETE EHITAMISEKS, KASTUSLUBADE SAAMISEKS JNE JNE. SAAB TOIMETADA OMALE SOBIVAS TEMPOS!

ASJALIKUD KÜSIMUSED ON TERETULNUD!

OTSE OMANIKULT!

VÕIMALIKUD VAHETUSVARIANDID ERINEVA KINNISVARA VASTU, NII ODAVAMA, KUI KALLIMA VASTU, VAHETUSESKS SOBIVASD KA KULDMÜNDID, KULDEHTED! VAJADUSEL MEIEPOOLNE KOMPENSATSIOON KUNI 100000.-EUROT!