Kategooriad:


2-TOALINE KORTER TALLINNAS KRISTIINES SPORDI TN.


Väga hea asukohaga 2-toaline korter Kristiines Spordi tänaval, maja fasaad ja trepikojad on renoveeritud, katastritunnus 78407:701:7331, millest siis 95% elamumaa ja 5% ärimaa. Maja on 4-kordne ja müüdav korter asub maja 4.korrusel. Majal on vahetatud katus ja renoveeritud fassaad, trepikojad remonditud ja välisustel fonolukud ning turvauksed, korterites vahetatud radiaatorid ja püstakud.
Korter on keskmises seisukorras, vahetatud on aknad(plastaknad) ja kogu majal on uued radiaatorid, et ei pea kartma, et mõne aasta pärast küttesüsteemi vahetama hakatakse ja siis kõik jälle ära lõhutakse. Vannitoas on elektriboiler. Elutuba on läbikäidav, magamistoas korralik suur sisseehitatud lükandustega kapp. Korteri juurde kuulub ka väljakujunenud kasutuskorra alusel keldriboks maja 0 korrusel, suurus 2-3 m2, keldri ülduks on korralik turvauks, mis paigaldati fassaadi renoveerimise käigus. Parkimine on maja taga kinnises hoovis, mille värav on avatav puldi, või telefoniga! Hoov on korras ja maha on pandud tänavakivi. Põrandad on kaetud laminaatparketiga, mis paigaldati 2010.aastal toimunud remondi käigus. Seinad on kaetud tapeediga, vannituba plaaditud ja paigaldatud ka põrandaküte.
Korter vabaneb hiljemalt 31.oktoobril ja võtmed saab kätte kohe pärast notaritehingut! Turuhind 70000-78000 eurot, Meie hind 66900.-Eurot!

Soovi korral on antud korteri eest võimalik tasuda osamaksetega, minimaalseim sissemaks 30%

Konkreetsed küsimused on teretulnud ja kindla huvi korral olete oodatud korteriga tutvuma!

OTSE OMANIKULT!

VÄGA HEA HIND! SAMAS PIIRKONNAS POLE ÜHTEGI 2-TOALIST KIVIMAJA KORTERIT ALLA 70000.- EUROSE HINNAGA!

SOOVI KORRAL LISAPILDID MEILILE!

+372 56693386 Henry