Kategooriad:


2-TOALINE KORTER TALLINNA KESKLINNAS FILTRI TEEL


Väga hea asukohaga 2-toaline korter Kesklinnas Filtri teel, maja fasaad ja trepikojad on renoveeritud 2012-2015(vastav dokumentatsioon nähtav ka Ehitusregistris), katastritunnus 78401:116:1030, millest siis 90% elamumaa ja 10% ärimaa. Maja on 4-kordne ja müüdav korter asub maja 1.korrusel. Hetkel on maja energiamärgis E, aga see on määratud 2011.aastal enne renoveerimistöid. Tänasel päeval on energiaklass loomulikult kõrgem! Trepikoja uks on vahetatud koos koridori remondi ja olemas ka fonolukk.
Korter on keskmises seisukorras, vahetatud on aknad(plastaknad) ja kogu majal on uued radiaatorid koos mõõdikutega, seega on hea remonti teha, sest ei pea kartma, et mõne aasta pärast küttesüsteemi vahetama hakatakse ja siis kõik jälle ära lõhutakse. Vannitoas on uus gaasiboiler. Elutuba on läbikäidav, magamistoas ja koridoris ning köögis mitmed sisseehitatud kapid, mida on näha ka fotodelt. Korteri juurde kuulub ka väljakujunenud kasutuskorra alusel keldriboks vaja 0 korrusel, suurus 2-3 m2, keldri ülduks on korralik turvauks, mis paigaldati fassaadi renoveerimise käigus. Parkimine on maja taga kinnises hoovis, mille värav on avatav puldi, või telefoniga! Hoov on korras ja maha on pandud tänavakivi.
Korterit kasutas vanainimene ning iseenesest on korter kasutatav, aga vajaks kaasaajastamist. Põrandad on laudpõrandad, mida võib soovi korral puhastada ja samaks jätta. Suuremat tähelepanu vajab kindlasti köök ja vannituba, siis hetkel üsna remonti vajavas seisus. Vahetamist vajab ka korteri välisuks. Kommunaalmaksed: suvel 65-75 eurot ja talvel 110-125 eurot.
Korter on koheselt vaba ja võtmed saab kätte kohe pärast notaritehingut! Turuhind 74000-79000 eurot, Meie hind 66500.-Eurot!

Soovi korral on antud korteri eest võimalik tasuda osamaksetega, minimaalseim sissemaks 30%

Konkreetsed küsimused on teretulnud ja kindla huvi korral olete oodatud korteriga tutvuma!

OTSE OMANIKULT!

VÄGA HEA HIND! SAMAS MAJAS ON MÜÜAKSE ÜHTE 4.KORRUSE KORTERIT, MIS ON NATUKE PAREMAS SEISUS, KUID SAMUTI REMONTI VAJAVA VANNITOA JA KÖÖGIGA, NING HIND ON 12500.- KALLIM!

SOOVI KORRAL LISAPILDID MEILILE!

+372 56693386 Henry